Digitális Témahét műhelymunka – Miskolc, 2019. február 05.

A miskolci Lévay József Református Gimnáziumban tartottak az idei évben egy szakmai műhelymunkát, a Digitális Témahéttel kapcsolatban. A regisztrációt és a köszöntőt követően hallhattunk előadást arról, hogyan érdemes egy miniprojektet elkészíteni, megszervezni. Ezt követően több, már sikerrel megvalósult jó és kiváló gyakorlatot prezentáltak az érdeklődőknek.

A szünet után került sor 5 olyan alkalmazás bemutatására, amit mi magunk is kipróbálhattunk (egyénileg, csoportmunkában) a gyakorlatban mobiltelefonon vagy tableten. Ezeket az online alkalmazásokat – megfelelő eszközök megléte mellett – nemcsak a digitális témahétre szervezett feladatokhoz, hanem akár az osztályteremben, tanórai keretek között is lehet alkalmazni, kipróbálni.

Katona Lászlóné, Török András, Vámos Ágnes

collagemiskolc.jpg