Kedves Tanuló! Tisztelt Szülő/Törvényes képviselő!

Intézményünkbe felvett tanulók beiratkozása az alábbi két módon történhet.

1. Elektronikus beiratkozás esetén a KRÉTA rendszer az e-Ügyintézés felületén 2020. június 15-től biztosítja a szülő vagy törvényes képviselő részére, hogy az intézményünkbe felvételt nyert tanuló adatait beküldhesse a „Beiratkozás középfokú intézménybe” (BKI) folyamat segítségével.

Az adatok elektronikus úton történő megküldésének határideje: 2020. június 19.

Amennyiben a szülő/törvényes képviselő a beiratkozásra rendelkezése álló határidőn belül a KRÉTA rendszer használatával nem tudja megküldeni a beiratkozáshoz szükséges adatokat, akkor a személyi azonosításra alkalmas iratokat a 2020/2021-es tanév első napján is bemutathatja.

Az intézményünk lehetőséget biztosít arra, hogy a tanuló a diákigazolvány igénylésre vonatkozó kérelmét (a Nemzeti Egységes Kártyarendszer adatlapot is beleértve) szülő/törvényes képviselő útján az igénylési cím megjelölésével a beiratkozást követően, későbbi időpontban is benyújthatja.

1. Személyesen: Az intézményünkbe felvételt nyert tanuló szülő/törvényes képviselő útján, személyesen is beiratkozhat.

Tájékoztatom Önöket, hogy iskolánkban a személyesen történő beiratkozás időpontja:

2020. június 22. hétfő 08.00-12:00

Kérjük, hogy a személyes beiratkozáshoz az alábbi iratokat hozzák magukkal:

• Személyi igazolványát, lakcímkártyáját, adókártyáját
  • Iskolai bizonyítványait, vagy annak másolatát
  • TB kártyáját
  • Közgyógyellátási igazolványt (ha van ilyen)
  • Az állami nevelésben részesülők a gyámhivatali határozatot
  • A legfrissebb szakértői véleményt
  • A meglévő orvosi dokumentumokat
  • Oltási kiskönyvet
  • A családi pótlék összegéről a családi pótlék kifizetőhely igazolását
  • A rendszeres gyermekvédelmi kedvezményről határozat másolatát
  • Hátrányos és halmozottan hátrányos helyzetről határozat másolatát

A beiratkozással egy időben van lehetőség a kollégiumi férőhely igénylésére is.

A járványhelyzet miatt bevezetett szabályozásokra való tekintettel kérem személyes beiratkozáskor az alábbiak figyelembevételét, betartását:

• Az intézménybe, a beiratkozó tanuló egy kísérővel (szülő/törvényes képviselő) jelenhet csak meg. A többi kísérő az intézményen kívül várakozhat.
  • Az intézménybe való beléptetés a levélben meghatározott időintervallumban történik!
  • Maszk használata intézményben való tartózkodás ideje alatt mindenki részéről kötelező! Kézfertőtlenítés lehetősége biztosított.