Korlátozó intézkedések

Kedves Gyerekek! Kedves Szülők!

A romló vírusadatok miatt, elővigyázatosságból iskolánkban is szükségesnek látjuk, hogy 2021. november 22-től (hétfőtől) néhány korlátozó intézkedést bevezessünk.

Az iskola közösségi tereiben, aulában, folyosón, mosdóban kötelező a szájat és orrot eltakaró maszk használata. A tantermekben tanórákon a tanulóknak ajánlott, de nem kötelező a viselése.•
Az épületbe való belépéskor valamint a tantermekben, tornateremben, mosdókban elhelyezett kézfertőtlenítő használata kötelező.• A szülők csak kivételesen indokolt esetben léphetnek be az iskolaépületbe, az intézményvezető engedélyével.
A belépéskor maszk és a kézfertőtlenítő használata kötelező!Kérjük mindenki megértését, és együttműködését az egészségünk védelme érdekében!

Az Intézmény Vezetősége