Legutóbbi frissítések:

Pályaválasztási kiállítás
Képek a Galériában.

2013.12.02.

A 2013. novemberi nyelvi táborról felkerült néhány kép a galériába.

DSCF3722.jpgDSCF4214.jpgDSCF4275.jpg

2013.11.25.

Iskolánkban 2013. november 20.-án egészségnapot tartottunk.

A rendezvényen készült képek megtekinthetőek a GALÉRIÁBAN.
P1280673.JPGP1280766.JPGP1280910.JPG

2013.11.18.

Az Akadálymentes Tanulásért Alapítvány 2013. november 14-én, a Nyírpláza földszintjén egész napos programot szervezett.
Az Alapítvány a „Bújj a bőrömbe!” programmal várta a látogatókat, az advent jegyében. Céljuk  a társadalmi érzékenyítés  volt a fogyatékkal élők iránt.
A rendezvényen készült képek megtekinthetőek a GALÉRIÁBAN.
IMG_3330.JPGIMG_3453.JPG

Iskolánkat bemutató kisfilm:

2011. december 26.

„Lásd annak, amivé válhat, s azzá válik, ami lehetne!”

/Hattyúk tava/

Tisztelettel és szeretettel köszöntök minden látogatót a RIDENS Szakképző Iskola és Speciális Szakiskola és Kollégium honlapján!

Iskolánk 1997 óta működik két tagiskolával Nyíregyházán és Balassagyarmaton, egyre bővülő létszámmal és növekvő pozitív szakmai referenciákkal, de ugyanazzal az elhivatottsággal.

Igazgatóként az elfogadás és a türelem szellemében igyekszem vezetni a rám bízott iskolát. Alapelvem az, hogy az iskolában folyó komplex rehabilitációs tevékenység során kihozzuk tanulóinkból a maximumot, testi, lelki és a szakmai fejlődésüket pedig minden eszközzel segítsük.

Megbecsülöm munkatársaim és tanulóink munkáját, igyekszem kellőképpen motiválni őket és megadni nekik mindent ahhoz, hogy eredményesek legyenek.

Iskolánk az évek során egy kreatív és innovatív, szakmailag-, és emberileg is inspiráló légkört alakított ki az itt tanuló diákok és a kollégák számára, ahol az oktatás és a számonkérés jó hangulatban, korszerű és magas színvonalú körülmények között történik. Minden eszközzel segítjük diákjainkat az eredményes elhelyezkedésben a munkaerőpiacon és a lehető legönállóbb életvezetés kialakításában.

Remélem, hogy a honlapunkon hasznos információkat találnak és a tanulni és fejlődni vágyó 14-25 éves korú testi, értelmi és érzékszervi fogyatékossággal élő fiatalok, ha még jobban megismerik az intézményünket, akkor kedvet kapnak, hogy diákjaink közé tartozzanak, vagy más esetben lehetőség nyílik szakmai kapcsolatok létesítésére is.

2010. szeptember 1.

Siketné Zsiga Judit igazgató