Mozogjunk együtt! sportdélután a kollégiumban

Kollégiumunkban kiemelten fontosnak tartjuk, hogy minél több alkalommal, és minél szélesebb körű szabadidős és sporttevékenységgel álljunk rendelkezésére a mozogni, sportolni vágyó diákoknak. Az idei tanévben is megrendezésre került az immár hagyománnyá vált sportdélután a kollégiumban, melyen idén is igen lelkesen vettek részt kollégiumunk diákjai.

A lehetőségek igen változatosak voltak: a kollégiumon kívül a diákok fociztak, tollasoztak, különböző labdajátékokat játszhattak, részt vehettek a bringa sulin. A kollégium udvarán játékváron vehettek részt, ping-pongoztak, kosárlabdáztak. A tornateremben bocsázni és floorballozni volt lehetőségük a kollégistáknak. Fent a hűvösbe vágyóknak pedig különböző társasjátékok álltak rendelkezésükre, amelyeket kipróbálhattak.

A sportdélután során a diákok kellemesen elfáradva, de mégis feltöltődve, jókedvvel tértek vissza a kollégium falai közé.

Az album megnyitásához kattintson a képre!