Tehetségkutató a Hír24-en!

A Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége hirdetett tehetségkutató versenyt fogyatékossággal élő embereknek Paraszupersztár címmel (mintegy a 2010-es pécsi Árt Para Gála folytatásaként). 450-en jelentkeztek, az októberi elődöntőben 52-en léphettek színpadra, közülük 19-en jutottak tovább a döntőbe.

Ágnes születése óta vak. Tíz éves kora óta foglalkozik az énekléssel, emellett zongorázik, furulyázik és színi tanodába jár. Kedvencei a musicalek, de szereti a régi magyar slágereket is.

Az idei velencei énekversenyen első helyezett lett. Fellépett egyebek mellett a Magyar Dal Napján, a Prima Primissima díjátadó gálán és a Vidor Fesztiválon.

Néha ő is tapasztalja, hogy az emberek nem mernek kapcsolatot teremteni vele, úgy véli, neki is tennie kell azért, hogy ez ne így legyen. Például azzal, hogy megmutatja, hogy jó valamiben.

Az alábbi linkre kattintva szavazhatnak iskolánk tanulójára, Severa Ágnesre!