Teöreök Aladár versenyeredmények

A Teöreök Aladár Országos Gépíró- és Szövegszerkesztő versenyét 2019. április 9 – 17. között rendezték meg. Iskolánk diákjai kategóriájukban a következő helyezéseket érték el:Gépírás I. helyezett: Kiss Martin 1/9 A II. helyezett: Varga Mihály 1/9 E III. helyezett: Papp Dominika Dzsenifer 2/10 B Hibátlansági érmet kapott: Varga Mihály 1/9 D Kotrányi Erika 2/10 E Oklevélben részesültek: Kotrányi Erika 2/10 D Bereczki Tódor 1/9 A Szövegszerkesztés I. Kiss Róbert 2/10 B III. Lévai Viktória 11.d Oklevélben részesültek: Pauleczki Róbert 1/9 A Fecskán Ágnes 11.d Iskolánk kategóriájában mind az intézmények között, mind a pontszerzésben I. helyezést ért el gépírásból és szövegszerkesztésből is. Gratulálunk minden résztvevőnek!