Kiállítás

Iskolánk megalapítása óta fontosnak tartja a helyi művészi értékek megismertetését a diákjaival. A mai napon ismét lehetőségünk nyílt erre, és Csoma József festményeinek kiállításával folytathattuk ezt a hagyományt. Iskolánk alapító igazgatója, Rácz Sándor, nosztalgikus hangultatot teremtve többek között erről is megosztotta gondolatait a kiállításon résztvevőknek. A megnyitó ünnepségen az iskola diákjai rövid, megható műsorral köszöntötték a művész urat, a jelenlévőket, a művészetszerető vendégeket, diákokat, tanárokat.

A tárlatot Fekete Marianna intézményvezető nyitotta meg.
A művész életét és képeinek jellemzőit bemutatta, Dr. Drótos Richárd jogász, tanár.
„Lépteim nyoma” c. Csoma József festőművész tárlata 2020. március 13-ig tekinthető meg iskolánk aulájában (zöld épület), minden hétköznap 8:00-16:00 óráig.

2020-02-18 21_20_18-(9) Nyíregyházi Ridens - Kezdőlap csoma

A Facebook album megnyitásához kattintson a képre!