Iskolánk tanulói

Iskolánk tanulói

Tanulóink a 2022/2023. tanévben


9/Ea  Előkészítő
osztály

Osztályfőnök: Gyurináné
Szendrei Adrienn

Pótosztályfőnök: Zuborné
Hudák Márta

Nevelőtanár: Andrikó
Brigitta

Osztályterem: 2/5

Osztálynévsor:
Böszörményi Tamás
Chrenkó Eszter
Csehi Zoltán Lajos
Héri Beatrix
Illés Miklós Gergő
Jedenák Milán
Jóni Anna Kinga
Szabó Dániel
Szuromi Nándor
Virág Anna

9/Eb Előkészítő osztály

Osztályfőnök: Dankó Zsoltné

Pótosztályfőnök: Zuborné
Hudák Márta

Nevelőtanár: Andrikó
Brigitta

Osztályterem: Sz 7

 

Osztálynévsor:

Balog Elvira
Balogh József Attila
Hajnal Balázs
Kasu Gergő Dominik
Keczeli Kristóf
Kovács László
Sárosi Bence
Sovány Lili Ágnes

1/9 A Számítógépes
adatrögzítő osztály

Osztályfőnök: dr. Pillarné
Gondoly Ibolya

Pótosztályfőnök: Farkas Zoltánné

Nevelőtanár: Fekete Judit

Osztályterem: Sz 8

 

Osztálynévsor:

Babinszki Bálint
Bátori Boglárka
Czene Gabriella
Daku Gergő
Farkas Eszter
Kiss Alex Krisztián
Kiss Dávid
Lakatos Diána
Nagy Szabolcs
Pók Dominik Csaba
Szikszai Ákos
Takács Szabolcs
Tóth Elizabet

1/9 B Családellátó
osztály

Osztályfőnök: Balogh Judit

Pótosztályfőnök: Szásziné
Rácz Judit

Nevelőtanár: Paulik Anikó

Osztályterem: 2/2

 

Osztálynévsor:

Balogh Albert Mózes
Géczi Donát Ákos
Horváth Patrik
Kiss Dorina
Kónya Zoé Hanna
Kozma Dávid
Riskó Gyula
Szabó Márk Mihály
Szücs Péter
Tejfel Valéria Julianna
Ungrádi Annamária Anikó
Varga Áron
Welten Kristóf Pál

 1/9 C Háztartásvezető
osztály

Osztályfőnök: Szabó-Vass
Krisztina

Pótosztályfőnök: Kupiné Mráz
Marianna

Nevelőtanár: Popovicsné
Kotesz Tímea

Osztályterem: 2/4

 Osztálynévsor:

Csizmadia Klaudia
Dula Róbert Balázs
Kis Klaudia Dzsenifer
Koponyás Gábor
Lakatos Laura Mónika
Meggyesi Johanna Eszter
Szalai Marcell
Varga Kristóf Róbert

1/9 D Parkgondozó
osztály

Osztályfőnök: Kupiné Mráz
Marianna

Pótosztályfőnök: Szabó-Vass
Krisztina

Nevelőtanár: Balázs Klára

Osztályterem: Angol 3

Osztálynévsor:

Balogh Alex
Bereczki Tódor
Deák Boglárka Katalin
Gyurcsik Anita
Harakály Tamás
Jámbor Orsolya Viktória
Kaptur Máté Zalán
Kisari Eszter
Kiss Martin
László Máté József
Szolnoki Bálint
Takács Zoltán
Tar Tímea Mária
Tusán Tibor

1/9 E Kerékpárszerelő
osztály

Osztályfőnök: Tóth Tibor

Pótosztályfőnök: Tóthné
Molnár Ágnes

Nevelőtanár: Dalanics György

Osztályterem: Angol 2

Osztálynévsor:

Adorján Krisztián
Bakay Gábor
Balogh Ádám
Balogh Zsolt Adrián
Ferenczi Máté
Forgony Vilmos Zoltán
Piskóti Róbert

2/10 A Számítógépes
adatrögzítő osztály

Osztályfőnök: Lőrinczi-Bánfi Rita
Pótosztályfőnök: Szabó Péter

Nevelőtanár: Fekete Judit

Osztályterem: Sz 3

Osztálynévsor:

Balog Patrik
Barzó Richárd
Durányik Dávid
Horváth Boglárka
Horváth Kinga
Horváth Roland
Nagy Lajos
Nagyházi Kristóf
Novák Dávid
Szakácsi Ferenc
Szücs Eszter
Zsigó Sándor József

2/10 B Családellátó
osztály

Osztályfőnök: Karácsonyi
Csaba Imréné

Pótosztályfőnök: Orha Tünde
Anna

Nevelőtanár: Nagy Zoltán

Osztályterem: 2/3

Osztálynévsor:

Balázs Dávid
Barzó Renáta
Benkő Vanda
Hajdu Orsolya
Hajnal Bence József
Halász Máté
Hankó Bence
Jónás Márkus
Kántor Orsolya
Kicska Dávid
Kiss Nikoletta
Sarkadi Evelin
Sarkadi Ibolya
Szilágyi Jázmin Andrea
Veres Fruzsina

2/10 C Háztartásvezető
osztály

Osztályfőnök: Galata
Lászlóné

Pótosztályfőnök: Ferencné
Hován Erzsébet

Nevelőtanár: Popovicsné
Kotesz Tímea

Osztályterem: 2/1

Osztálynévsor:  

Fazekas Martina
Holló Éva
Kiss Csaba
Krappai Máté
Lakatos Szilvia
Mészáros Fanni
Németh Viktória
Óber Alexandra
Szabó Katalin
Szmolár Márk
Tóth Eszter

2/10 D Parkgondozó osztály

Osztályfőnök: Almási
Gabriella Pálma

Pótosztályfőnök: Tisza
Melinda

Nevelőtanár: Balázs Klára

Osztályterem: Angol 1

Osztálynévsor:

Fekete János
Gulyás László
Hatvani Róbert
Majoros József
Révész Dávid
Salamon Tamás
Tutor Petra
Varga Bence

2/10 E Kerékpárszerelő
osztály

Osztályfőnök: Török András

Pótosztályfőnök: Kocsis Szilárd Géza

Nevelőtanár: Nagy Zoltán

Osztályterem: Angol 4

Osztálynévsor:

Benyusz Péter
Deák Máté
Frankovics Attila
Fülöp Péter
Huszti Dániel Ambrus
Kovács Péter Pál
Laczják Gergely
Oláh Attila
Spekker Dániel András
Tomasovszki András
Tanyi Gyula Roland

 

4/12 A
Számítógépszerelő és -karbantartó osztály

Osztályfőnök: Viszánik Judit

Pótosztályfőnök: Horváth
József

Nevelőtanár: Dalanics György

Osztályterem: Sz1

Osztálynévsor:

Bujdosó Levente István
Jurkinya Dániel
Kiss Róbert
Lőrinczy Gergő
Markulia Krisztina
Szabó Imre
Zékány Ferenc

9.a  Gimnáziumi
osztály

Osztályfőnök: dr. Molnárné
Zsalutkó Mária

Pótosztályfőnök: Hajdu
Krisztina

Nevelőtanár: Kaiser-Szabó
Noémi

Osztályterem: Sz12

Osztálynévsor:

Ádám Zsolt Alex

Balogh Valentina
Boda Ferenc
Kiss Tamás
Kiss-Juhász Sándor Gergő
Kontyos Renáta
Lakatos Evelin
Mezei Viktória Anasztázia
Molnár Kira
Pataki Tamás
Petrohai Nikolett
Szalóki Bence
Szűcs Tamás
Tébold Máté Milán
Tóth Gábor
Varga Benjámin
Varga Marcell

10.a Gimnáziumi osztály

Osztályfőnök: Vámos Ágnes

Pótosztályfőnök:
Mihály-Markovics Dóra

Nevelőtanár: Jakabacska
Tibor Imre

Osztályterem: Sz11

 

Osztálynévsor:

Adorján Anasztázia
Bürszem Tibor
Hegyesi Patrik
Kovács Dorottya
Kovács Mária
Papp Róbert Zsolt
Zalka István Máté 

11.a Gimnáziumi osztály

Osztályfőnök: Katona
Lászlóné

Pótosztályfőnök: Kormos
Gábor

Nevelőtanár: Csák Rita

Osztályterem: Sz10

 

Osztálynévsor:

Faragó Szabolcs Sándor
Kacsari Balázs
Kanyuk Kincső Eszter
Nagy Dominik
Simon Máté Miklós
Svecz Dávid
Tirpák Mihály István
Ur Fruzsina Klára

 

12.a Gimnáziumi osztály

Osztályfőnök: Szabó Péter

Pótosztályfőnök: Lőrinczi-Bánfi Rita

Nevelőtanár: Csák Rita

Osztályterem: Sz9

 

Osztálynévsor:

Balázsi Ákos
Bodnár Máté
Éles Enikő Eszter
Gyurkovics Nikoletta
Hugyecz Erik
Klinger Péter
Kovács László
Macsuga Gergő
Máró Fanni
Moravecz Gergő
Papp Dominika Dzsenifer
Reskó András