Kollégiumi csoportok

  1. csoport (9/E a,b)

Nevelőtanár: Andrikó Brigitta

Tanterem: A2

Balogh Alex

Balogh Jácint

Csizmadia Klaudia

Daku Gergő

Gergő Jázmin Boglárka

Kiss Klaudia Dzsenifer

Lakatos Norbert

Szikszai Ákos

Tóth István

Újvári Gábor

Varga Áron

Welten Kristóf Pál

  1. csoport (2/10C+1/9D)

Nevelőtanár: Balázs Klára

Tanterem: Konf. belső

Balogh Ádám

Balogh Csaba

Dula Róbert

Fejér József

Fekete János

Ferenczi Máté

Majoros József

Piskóti Róbert

Salamon Tamás

Szabó Dávid

Tutor Petra

Varga Bence

Varga Kristóf

  1. csoport (3/11A+4/12A)

Nevelőtanár: Dalanics György

Tanterem: Sz1

Bereczki Tódor

Kiss Martin

Kiss Róbert

Kovács Péter

Markulia Krisztina

Pauleczki Róbert

Szabó Imre

Szalóki Bence

Tar Tímea

Zékány Ferenc

  1. csoport (2/10A+2/10B)

Nevelőtanár: Kaiser-Sz. Noémi

Tanterem: Sz2

Csopák Dávid

Fecskán Ágnes

Géczi Donát

Jámbor Orsolya

Kiss Szintia

Lévai Viktória

Márkus Márkó

Riskó Gyula

Szolnoki Bálint

Tejfel Valéria

Tóth Gábor

  1. csoport (10. a+11.a)

Nevelőtanár: Csák Rita

Tanterem: Sz8

Balázsi Ákos

Éles Enikő Eszter

Gál Krisztián

Kovács László

Moravecz Gergő

Papp Dominika Dzsennifer

Pók Dominik

Reskó András

Simon Máté

Svecz Dávid

Szabados Fanni

Ur Fruzsina

  1. csoport (1/9/A)

Nevelőtanár: Fekete Judit

Tanterem: Sz3

Durányik Dávid

Farkas Eszter

Horváth Boglárka

Horváth Roland

Kiss Krisztofer

Maszlák Bianka

Nagy Lajos

Nagyházi Kristóf

Novák Dávid

Szűcs Péter

Zsigó Sándor József

  1. csoport (1/9/B+1/9/E)

Nevelőtanár: Nagy Zoltán

Tanterem: A4

Balázs Dávid

Fülöp Péter

Halász Máté

Huszti Dániel

Jónás Márkus

Kicska Dávid

Kiss Nikoletta

Lakatos Csaba

Oláh Attila

Sarkadi Evelin

Sarkadi Ibolya

Spekker Dániel

Tomasovszki András

  1. csoport (2/10D+2/10E)

Nevelőtanár: Paulik Anikó

Tanterem: Sz5

Balogh Albert

Balogh Dénes

Baranyai Gergő

Boros Cintia

Demeter Zsolt

Harakály Tamás

Kerekes Gábor

Kiss Dorina

Oláh Bence

Szabó Márk

Szalai Marcell

  1. csoport (1/9/C)

Nevelőtanár: Popovicsné K. Tímea

Tanterem: K2/1

Fazekas Martina

Kaptur Máté Zalán

Kaptur Regina

Lakatos Szilvia

Mészáros Fanni

Németh Viktória

Óber Alexandra

Szabó Katalin

  1. csoport (9.a)

Nevelőtanár: Jakabacska Tibor

Tanterem: SZ6

Adorján Anasztázia

Balogh Valentina

Bürszem Tibor

Hegyesi Patrik

Kontyos Renáta

Kovács Dorottya

Kovács Mária

Papp Róbert Zsolt

Petrohai Nikolett

Zalka Máté

  1. csoport (külsős)

Nevelőtanár: Fekete Judit

Tanterem: SZ3

Ádám János

Csóka András

Hicsár József

Káté Katalin

Lakatos Ramón

Laskai Ágnes

Márton Dzsenifer

Vadász Ildikó