Környezetvédelmi – fenntarthatósági fotó-, és rajzpályázat

Fotó-, és rajzpályázatot hirdettünk a Nyíregyházi Ridens Gimnázium, Szakgimnázium és Szakiskola kollégiumában tanulóink számára a környezetvédelem és fenntarthatóság jegyében. Tavaszi felhívásunkban arra ösztönöztük diákjainkat, hogy rajzoljanak vagy fotózzanak különböző témákban. A pályázat célja afiatalok figyelmét a fenntarthatóság és a környezettudatos életmód fontosságára irányítani.

A koronavírus viszont átírta az életünket, ezért a megszokott forma helyett az online értékelést választottuk. Nagy örömünkre szolgált, hogy a pályázati kiírásra szép számmal érkeztek pályaművek nem csak kollégista diákok részéről. Összesen 32 alkotótól érkeztek pályaművek. A beérkezett művek témáját figyelembe véve a zsűrizés három kategóriában történt, amelyekben az első három helyezettet díjaztuk. A Rajz – és Fotópályázatra érkezett munkák és a helyezést elért alkotások a videóban megtekinthetők. Fogadjátok sok szeretettel!

Ezúton is köszönjük minden pályázónak az ötletes, egyedi munkáját! Szívből gratulálunk a nyerteseknek!